Harry Potter/Lord of the rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter/Lord of the rings

Вие се намирате в един невероятен вълшебен свят. В този форум можете да станите ученик на най-доброто училище за магия Хогуортс, както и да се разходите в Средната земя.
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо започнахте да четете книгата?

Go down 
+9
Naith
Josette du Coudray
Александър Хедлънд
arven
house_rock
Nemesis
проф.Сивиръс Снейп
Ginny_Weasley
Албa Дъмбълдорова
13 posters
АвторСъобщение
Албa Дъмбълдорова
Lord of the forum
Lord of the forum
Албa Дъмбълдорова


Брой мнения : 2039
Age : 31
Любима реплика : За добре организирания ум смъртта е просто следващо голямо приключение.
В момента си мисля за : Краят на ваканцията!!
Registration date : 28.01.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeСря Яну 31, 2007 10:41 pm

Защо се запалихте по книгата?
Кога ви се прииска да я прочетете?
Препоръча ли ви я някой?
За колко дни я прочетохте?
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterlord.bulgarianforum.net
Ginny_Weasley
Грифиндор
Грифиндор
Ginny_Weasley


Female
Брой мнения : 59
Age : 34
Местожителство : В общата стая на Грифиндор
Registration date : 10.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeНед Фев 11, 2007 2:38 am

Ами всъщност първо прочетох "Хобитът" и знаех че имаме "Властелина" ама него го прочетох след като излезе първия филм.
Върнете се в началото Go down
http://cutepoison89.livejournal.com/
проф.Сивиръс Снейп
Ръководител на дом Слидерин, Учител по Отвари
Ръководител на дом Слидерин, Учител по Отвари
проф.Сивиръс Снейп


Female
Брой мнения : 679
Age : 37
Местожителство : Фанагория, Стара Велика България
Любима реплика : The Half-Blood Prince
Registration date : 09.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeНед Фев 11, 2007 9:35 am

И аз си я купих след първия филм- тамън 1084 страници.
Ама се амбицирах и четох нон-стоп и за около ден и половина я приключих.
Върнете се в началото Go down
http://john-abruzzi.livejournal.com/
Nemesis
Nightwish
Nemesis


Female
Брой мнения : 1279
Age : 33
Местожителство : Pohjola, The pagan lands
Любима реплика : "От класическата музика само Бурзум харесвам"
В момента си мисля за : китари, коси, коси и китари и лагерен огън
Registration date : 09.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeНед Фев 11, 2007 5:17 pm

Ми чух, че ще има филм и побързах да я прочета преди той да излезе, мухахахаха Razz
Върнете се в началото Go down
http://last.fm/user/shadowskald
house_rock
Слидерин
Слидерин
house_rock


Брой мнения : 87
Registration date : 07.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeНед Фев 11, 2007 9:56 pm

Моя въпрос е защо не прочетохте книгата?
Много е дълга бе хора.
И нещо почнах да разгръщам и ми се стори
досадничка, некви описания...
Върнете се в началото Go down
arven
~Човек~
~Човек~
arven


Female
Брой мнения : 29
Age : 31
Местожителство : Минас Тирит
Registration date : 13.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeВто Фев 13, 2007 2:07 pm

Ами исках да я прочета, защото баща ми ми каза, че не била хубава.Исках и аз да я изпробвам и наистина отначало не ми хареса, но постепенно мнението ми се измени.Трилогията е най - любимата ми книга в момента
Върнете се в началото Go down
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeСъб Май 05, 2007 3:48 pm

Гледах пръвия филм и много ми хареса. После гледах втория и не ми хареса (онзи ден го гледах пак, но този път ми хареса) после и третия, ама и той не ми хареса (днеска мисля да го гледам да видя какво ще излезе). И така мина една година и един приятел много се запали по книгата. Викам му "дай да я видя какво ти харесва толкова" и като я подхванах я изядох с кориците. За два дни 1084 стр. ги изчетох на един дъх и сега съм страхотен фен на Толкин и Властелина.
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Josette du Coudray
Lake Of Magic
Josette du Coudray


Female
Брой мнения : 165
Местожителство : In My Frozen Heart
Любима реплика : I Am What I Am
В момента си мисля за : teb
Registration date : 09.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeСъб Май 12, 2007 10:42 pm

Странна история...
Аз като умен човечец първо си гледках филмите...1,2 и 3. Ама тогва бях по-малка с 1-2 години. а тогава бях наистина...как да се изразя...малка (не че сега не съм) и изобщо не ми беше интересно.
Но наскоро по канал 1 май беше пуснаха първа част. Запалих се...даже се подпалих по историята за Средната земя...не толкова по Властелина, а по самата Средна земя...и така пак си гледках филмите на компа...позаинтересувах се и разбрах че има и книги (какво откритие)
Влязох си аз в един бг сайт за ВнП...май беше Ендорион...и там намерих издадените на бг книги на Толкин. Намерих си ги в ел.книжарниця и първо прочетох Силмарилион, за което изобщо не съжелявам, а даже се радвам..невероятна книга. И сега за РД-то ми си взех и ВнП....

това е накратко
Върнете се в началото Go down
http://aldinor.fantasyboard.net/
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 11:19 am

Аз я четох два пъти като за първи път... Колкото и безумно да звучи си е така... Първият път беше доста преди да излезят филмите. Майка ми и баща ми я бяха взели назаем от един познат и аз от чисто любопитство започнах да я чета, хареса ми, ама не ме впечатли много-много. След това излезе първият филм, запалих се и си казах, че трябва да прочета отново книгата, защото бях попрескочила разни моменти предишния път. И така лека-полека, без да бързам я прочетох и адски много ми хареса...
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Eleril
~Рейвънклоу~Човек~
~Рейвънклоу~Човек~
Eleril


Male
Брой мнения : 12
Age : 34
Местожителство : The Charmed Forests of Neldored and Region
Registration date : 19.08.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 12:08 pm

Още 7 годишен баща ми ми даде една тухла(както си мислех в началото Wink ) озаглавена Властелинът на Пръстените.От тогава загубих бройката на препрочитанията(спрях след 30тото-то вече нямаша смисъл да ги броя Laughing ).След това минах цялото творчество на Толкин за Средна земя и сега завършвам последния 12 том на "History of Middle-earth".
Върнете се в началото Go down
http://www.armenelos.org
elanor
Грифиндор
Грифиндор
elanor


Female
Брой мнения : 343
Age : 30
Любима реплика : Не те видях!!
В момента си мисля за : За много неща.....
Registration date : 18.07.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeПет Авг 31, 2007 1:15 pm

Прочетох книгата след като брат ми ме запали.Чела съм я близо три седмици
Върнете се в началото Go down
Yancheto
~Рейвънклоу~Елф~
~Рейвънклоу~Елф~
Yancheto


Female
Брой мнения : 125
Age : 29
Registration date : 25.09.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 4:16 pm

Фенка съм на Властелина от 2-3 години.Първо изгледах филмите.Имахме ги на компютъра,един ден от нямане какво да правя реших да ги изгледам.И ми харесаха страшно много!Когато разбрах,че има и книга,веднага реших да си я купя.Започнах да я чета,и я изчетох цялата за 2-3 дни. study Оттогава съм я препрочитала много пъти,и пак не ми омръзва.Тази книга е чудесна! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.superyana.piczo.com
Албa Дъмбълдорова
Lord of the forum
Lord of the forum
Албa Дъмбълдорова


Брой мнения : 2039
Age : 31
Любима реплика : За добре организирания ум смъртта е просто следващо голямо приключение.
В момента си мисля за : Краят на ваканцията!!
Registration date : 28.01.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 5:07 pm

И аз първо се зарибих по филмите.
Първо като гледах първия филм ми беше едно объркано, защото нещо не можах съвсем добре да го вдяна, даже си мислих, че това е последния филм (тоест че е само един, колко съм било тъпо). После след втория филм, кака взе да чете книгата и и стана любима. На втория филм много му се радвахме (както и на 1-вия,де)научихме репликите на Галадриел на изуст. Чак след третия се навих да прочета книгата и много ми хареса, особенно 3-тата част от нея. Почнах да я чета заради филма, иначе книгата била доста по-стара, ама кой да знае.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterlord.bulgarianforum.net
Nightshade
~Човек~
~Човек~
Nightshade


Female
Брой мнения : 17
Registration date : 29.08.2007

Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 9:57 pm

Прочетох книгата за първи път няколко месеца преди да излезе първия филм. Т.e. била съм в началото на втори клас Smile От тогава нататък я препрочитам нон-стоп (както каза и Елерил - "спрях да броя след 30тото-то вече нямаше смисъл"). Брат ми ми я препоръча и, честно казано, докато четях първите 20 страници (описанието на хобитите) ми беше доста скучно, обаче после... Smile Първото ми прочитане продължи около две седмички. Иначе, преди да излезе всеки един от филмите си "преговарях". Личен рекорд - от към 6 часа вечерта до към 5 и половина сутринта през една хубава зимна нощ Smile
Върнете се в началото Go down
http://chasovnicheto.blogspot.com
Sponsored content





Защо започнахте да четете книгата? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо започнахте да четете книгата?   Защо започнахте да четете книгата? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо започнахте да четете книгата?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter/Lord of the rings :: Властелинът на пръстените Мании :: Трилогията-
Идете на: