Harry Potter/Lord of the rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter/Lord of the rings

Вие се намирате в един невероятен вълшебен свят. В този форум можете да станите ученик на най-доброто училище за магия Хогуортс, както и да се разходите в Средната земя.
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Общото помещение

Go down 
+3
i_kiss
Lina Launtan
Албa Дъмбълдорова
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Албa Дъмбълдорова
Lord of the forum
Lord of the forum
Албa Дъмбълдорова


Брой мнения : 2039
Age : 31
Любима реплика : За добре организирания ум смъртта е просто следващо голямо приключение.
В момента си мисля за : Краят на ваканцията!!
Registration date : 28.01.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 12:16 am

Общата стая на Грифиндор не беше много голяма, но е много приветлива. Стаята е кръгла с червен десен. В нея са разположени едно диванче и няколко кресла. Помещението се осветяваше от една камина и два един квадратен прозорез. От общото помещение се се излизаше от три входа, двете стълбища към момичешката и момчешката спалня и от картината на входа.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterlord.bulgarianforum.net
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeПон Мар 19, 2007 1:40 pm

Лина видя,че в помещението нямаше никои и реши да напише домашните си.
Но от някъде......
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 2:10 pm

В общата стая влезе алекса и отиде при Лина която се бе заела с домашните. Алекса седна до нея и облегна главата си на дланта си.:
- Ох- въздъхна тя- До сега от 2 часа се опитвам да се опражнявам по безсловестните магии и почти нищо не съм направила. Единственото което направих е да счупя една кана и когато се опитах пак да я оправя бяз да си отварям устата, остатъците от каната се изпариха. Госпожата по трансфигурация ще ме пита сигурно, защото бях в неиния кабинет. Слава богу, че тя ми беше разрешила.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 2:15 pm

Лина вдигна очи от домашните си и видя новата Грифиндорка.
-Спокойно,ще ги освоиш,но трябва да си разбрала всичко за тях и да се упражняваш-каза тя на момичето-А всъшност ние не сме се запознали,аз съм Лина.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСря Апр 04, 2007 11:55 pm

As se kasvam Aleksa ,no ako iska6 mi vaikai Aleks.Praitno mi e.E,as otivam v spalniata da se otpusna malko 4e umat mi se pretovari!!!
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 9:21 pm

-Добре,аз ще продължа с ученето-каза Лина и продължи да чете една книга.
Върнете се в началото Go down
Мелъри Грейс
Грифиндор
Грифиндор
Мелъри Грейс


Female
Брой мнения : 188
Age : 30
Registration date : 21.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 6:51 pm

В това време от стаята на момичетата излезе Мел и отиде до дивана на който седеше Лина.Седна до нея и каза:
-Ти какво си мисилш?да не си много важна.Ей пикло не ми се прави на много отворена,че като ти лепна един шамар ще се вратиш кат пумпал-каза ядосано момичето и излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСъб Апр 07, 2007 7:54 pm

Лина не й обърна никакво внимание и точно това вбеси най-много Мел.Момичето имаше толкова много за писане и само й беше до Мелиса.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 6:17 pm

-За Бога!!!!!Каде отиде Мелъри???Лина,каде отиде Мелъри?
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeПон Апр 09, 2007 6:26 pm

-Незнам,нямам си й напредстава!-каза Лина-мина през картината.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeВто Апр 10, 2007 3:37 pm

-Слушай!!Не биваше да и казваш 4е с нея не може да се говори,защото не е така и ти много добре го знаеш.Сажелявам 4е и аз се обращам срещу теб ама ваобще не си права!!!-Каза Алекса троснато сас скрастени раце.После се завартя не пети и излезе през портрета.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeВто Апр 10, 2007 3:49 pm

-Ох,боже!Какво им става на всички днес?!-попита се сама Лина-Видяло се е,че няма да уча.
Взе учебниците и отиде до стаята на момичетата.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСъб Апр 14, 2007 5:17 pm

Алекса влезе в общото помещение като все още се подсмихаве като си спомнеше физиономията на Снеип.После трагна право кам спалните на моми4етата.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeНед Апр 15, 2007 3:02 pm

Алекса влезе в помещението е седна на дивана като се загледа в оганя.Беше наплно забравила за долното помещение и книгата която бе намерила,защото още на следващия ден бе ппрекалено заета от други мисли.По4ти целия ден бе прекарала в Забранената гора заедно с Мелари,после крещя на у4ителите,после рева и припадна,а после и вси4ки погледи бяха приковани в нея."По дяволите!!!"Алекса изведнаж се надигна и ритна една таборетка до нея която падна варху килима.Иска6е да изпотроши цялата стая!Толкова много емоции и се бяха насабрали.Не можеше да издаржа на напрежението,но знаеше ,4е ако си трагне няма да промени нищо.Тя отново се вгледа в оганя и топлината му я успокои.Тя седна на дивана и се облегна.Не искаше да се движи пове4е ,затова остана така на дивана вгедана в оганя.След няколко минути оба4е някои сащо влезе в помещението...
Върнете се в началото Go down
someone
Грифиндор
Грифиндор
someone


Брой мнения : 29
Age : 32
Registration date : 12.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСря Май 30, 2007 4:19 pm

Беше някакво ново момче. Алекса го загледа, но реши, че няма да го заговаря тя. Джейсън не забеляза момичето в общата стая и реши да си остави багажа в спалнята на момчетата.
Върнете се в началото Go down
http://www.zoom.bg/someone
someone
Грифиндор
Грифиндор
someone


Брой мнения : 29
Age : 32
Registration date : 12.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСря Май 30, 2007 4:40 pm

Джей се върна в общото помещени и като слизаше по стълбите забеляза, че на дивана е седнало някакво момиче. Той отиде до нея и реши да я заговори.

-Здрасти, аз съм Джейсън, Джейсън МакБъфет, но ми казват J Smile.
Върнете се в началото Go down
http://www.zoom.bg/someone
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСря Май 30, 2007 6:11 pm

Алекса се обарна малко стреснато ,защото се беше отпуснала пред камината ,и погледна едно ново лице.Мом4е ,по-малко от нея,но изглеждаше мил и 4аровен.Двете му обеци го правеха готин и сигурно щеше да баде добра компания.
-Здравеи Джеи.Аз съм Алекса Смит ,викаи ми Алекс.-Алекса подаде раката си за да се здрависат.-Разгледа ли ве4е целия Хогуардс?-Усмихна се тя ,като забрави вси4ки проблеми ,които имаше сега.
Върнете се в началото Go down
someone
Грифиндор
Грифиндор
someone


Брой мнения : 29
Age : 32
Registration date : 12.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 12:08 am

J стисна нежната ръка на Алекс и забеляза колко глатки ръце имаше тя. Той отвърна на усмивката и леко срамежливо и каза:
- Не пристигнах преди половин час и успях само да си оставя багажа, но с удовлствие бих обиколил наоколо-чак сега първокурсника забеляза колко голяма беше Алекс. Той си помисли че сигурно е 7 курс, но тя сякаш му прочете мислите
-Ами може да те разведа? Аз съм 6 курс предполагам, че ти си първокурсник защото не съм те виждала
-Ами да първи курс съм, но тук е толкова приятно, че имам чувството, че съм у дома... с изключение на цялата магия Smile ....
Върнете се в началото Go down
http://www.zoom.bg/someone
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeСъб Юни 02, 2007 2:48 pm

Алекса се засмя и се облегна леко на облегалката на дивана.
-Тогава е решено!Ще ти покажа даскалото.-Смигна му тя зака4ливо.-Да запо4нем от вън на ватре.Става ли?-След като мом4ето кимна тя продалжи.-Маи сребарните водопади ще ти харесат.Хаиде.-Тя се обарна и трагна да минава през дупката на картината.


/Междодругото съм 5 курс.Напиши още нещо тук и ще продалжим направо при сребарните водопади.Напиши нещо и там.Аз ще те 4акам. Wink
Върнете се в началото Go down
someone
Грифиндор
Грифиндор
someone


Брой мнения : 29
Age : 32
Registration date : 12.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 2:31 pm

Еми тука нямах интрнет няколко дена и заради това не влизах, но ето ме отново. Smile


Амииии Добре отвърна J въодушевено и тръгна след момичето Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.zoom.bg/someone
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeПон Юли 02, 2007 9:54 am

Лина слезе заедно с Джесика,с която се запознаха по стълбите.-Двете момичета се хвърлиха на дивана и започнаха да си говорят.
-Как се чустваш тук,Джес?А в прочем мога ли да те наричам Джес?-попита тя момичето.
Върнете се в началото Go down
Saphira
Грифиндор
Грифиндор
Saphira


Female
Брой мнения : 14
Age : 30
Местожителство : За момента из облаците, после ще видим... =)
Registration date : 04.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 11:11 am

- Разбира се, че може да ме нарича така. Ами, тук е страхотно, много съм щастлива, че съм и в Грифиндор, въобще е супер! =)
- Чудесно, радвам се за теб.- усмихна се Лина.- А за кои предмети си се записала, може да ходим заедно на някои?
- Ами , не съм се записала още.... Ще дойдеш ли с мен?
- Ами...да...и без това няма какво да правя.
- Добре, да тръгваме.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeВто Юли 03, 2007 11:23 am

Двете момичета станаха от диваните и минаха през картината.
Върнете се в началото Go down
Хърмаяни Грейнджър ^
Грифиндор
Грифиндор
Хърмаяни Грейнджър ^


Female
Брой мнения : 145
Age : 28
Местожителство : Варна ;]
Любима реплика : За да се случи нещо, човек трябва да го желае истински!
В момента си мисля за : ..ваканцията ^_^
Registration date : 17.07.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeПон Юли 23, 2007 10:21 pm

Някой мина през картината . Някакво непознато момиче . Казваше се Хърмаяни Грейнджър . Тя влезе в общата стая на Грифиндор и завари само огъня да пламти в камината . Седна на едно кресло и започна да учи . В този момент ... What a Face
Върнете се в началото Go down
http://usmivka.goodoolz.com/
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitimeВто Юли 24, 2007 12:46 pm

В общото помещение влезе Алекса.Тя видя ,4е нова Грифиндорка седеше на едно от кресалата.Виждаше я ве4е за 3 път и така и неможеше да я хареса особено.За нея знаеше само ,4е е някоя си Греинджър и ,4е е от мъгалокръвно семеиство.
Алекса не каза нищо.Тя само отиде до масата и взе от там два у4ебника по отвари ,които беше забравила.После без да продумва излезе от помещението и се запъти към моми4ешката спалня.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Общото помещение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Общото помещение   Общото помещение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Общото помещение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter/Lord of the rings :: Домовете в "Хогуортс"-
Идете на: