Harry Potter/Lord of the rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter/Lord of the rings

Вие се намирате в един невероятен вълшебен свят. В този форум можете да станите ученик на най-доброто училище за магия Хогуортс, както и да се разходите в Средната земя.
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Първата врата

Go down 
+6
Naith
Graf Taina
Hp*GH*girl
i_kiss
dream_dragon
Албa Дъмбълдорова
10 posters
АвторСъобщение
Албa Дъмбълдорова
Lord of the forum
Lord of the forum
Албa Дъмбълдорова


Брой мнения : 2039
Age : 31
Любима реплика : За добре организирания ум смъртта е просто следващо голямо приключение.
В момента си мисля за : Краят на ваканцията!!
Registration date : 28.01.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 1:27 pm

Тук е кабинета по Защита срещу черните изкувства, тук ще се провеждат тези часове.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterlord.bulgarianforum.net
dream_dragon
~Гост~
~Гост~
dream_dragon


Male
Брой мнения : 4
Age : 35
Registration date : 18.04.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Апр 25, 2007 3:01 pm

Кайл Шадоу потри ръце. Днес можеше да изпита учениците и да им даде голямо домашно. Дано този път си бяха научили.
Предаде малко за кентаврите и се зае с изпитването. Резултатите бяха чудесни и за всеки отговор на рейвънклоуски ученик даваше по 20 точки. В края на часа бяха натрупали 120 точки и за това им даде още 60 заради голямата им активност. Секунди преди звънеца да бие им възложи домашно, което изискваше харектеристика на върколаците и им обеща следващия час да им покаже част от забранената гора, за да ги разнообрази малко от скучната класна стая.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Апр 25, 2007 5:36 pm

(Имам забележка кам господин Шадоу.Не от името на Алекса а от мое име.Когато казаваш 4е предаваш урок за кентаврите го направи, и по-скоро го напреви в 4ас по грижа за маги4ески саздания.Освен това е изван превилата да пишеш то4ки на някои дом без тои да е отговорил на нито един вапрос.Не се пише от името на някои защото може да стане обаркване.Просто когато питаш вапрос го напиши и из4акаи 2-3 дни наи-малко да ти отговорят ,за да имаш основание да пишеш то4ки на някои.Няма да споменавам 4е за един вапрос се дават 5 или 10 то4ки максимум.
Не мисля ,4е сам единтвената която мисли така,ама исках да знеш какво мисля ,за да не е ве4е така.
И все пак РП-то трябва да продалжи):

Алекса видя новия у4ител и си записа вси4ко от урока като се изненада колко барзо реагират у4ениците от Реиванклоу на вапросите.
Върнете се в началото Go down
Hp*GH*girl
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Hp*GH*girl


Female
Брой мнения : 1548
Age : 29
Местожителство : ИзУмРуДеНиЯ гРаД
Любима реплика : Ама,че къща!Прекалено чисто е,направо неестествено.
В момента си мисля за : купона довечера
Registration date : 20.05.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПон Май 21, 2007 3:49 pm

Диди драсна едно две неща в тетрадката,като павече се ослушваше за въпроси.
Върнете се в началото Go down
http://harrypotter.forumotion.com/index.htm
Graf Taina
~навътре с нещата~
~навътре с нещата~
Graf Taina


Брой мнения : 64
Любима реплика : Nothing personel just bisnes
Registration date : 09.08.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 4:38 pm

Новия учител по Защита Срещу Черните Изкуства влезе в стаята без да обръща внимание на учениците и каза-Вие бихте могли да бъдете нещо повече, ако не избирахте сложни пътища и бяхте постигнали яснотата и простотата. Вие сте ослепени от суетата, затова светът е сложен. Вие имате малко сила, защото тя се изразходва напразно. Вие виждате главното, но то е размито от днешния ден. Простотата е в яснотата. Това е главното, ако вярата е на нивото на увереност. Вие сте по-слаби от съдбата, въпреки че я виждате. Мъдростта е навсякъде, глупостта е в нас, защото ние сме слепи. Светът е прост, сложността е от слабостта, от стеснените възприятия. За да видите, трябва да отворите възприятието си. За да видите, трябва да изострите неговото внимание. Вие ще го направите, когато вече няма друг избор.След тези думи професор Траксис написа на дъската Магии за самоотбрана и заблуда.
Такааа…такааа…-каза професора оглеждайки класа след което продължи някак си по тихо-не ме интересува на какво са ви учили бившите ви преподаватели,защото ще вземем дялове от магията които не сте и чували някакви въпроси -и без да чака отговор продължи-Днес ще вземем магия наречена наречена Щитът магията се прави с Гардрисимо и никой не може да използва заклинания върху вас –учителя спря да погледне удивените лица на учениците си и продължи-когато изречете заклинанието около вас се получава нещо като синя броня която повтарям отново никое заклинание не може да пробие освен може би заклинанието ,,Авада Кедавра’’ но това заклинание има уловка-усмихна учителя и каза на висок глас-докато щитът не се махне ви е забранено да правите магии,защото направите ли магия когато щитът е активиран то магията ще се връща върху вас.Учителя изчака учениците да запиша всичко което бе казал в часа след което каза-искам да ми напишете половин пергамент как бихте атакували противника като не може да използвате заклинания.Така без да чака въпроси от учениците си професор Траксис се прибра в кабинета си и урока по Защита Срещу Черните Изкуства бе прикючил.
Върнете се в началото Go down
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 4:47 pm

Пелонеста записваше внимателно по време на часа, като от време на време драскаше нещо в крайчето на листа си. След като урокът приключи, момичето си събра нещата и с умерена крачка се насочи към коридора...
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Линдзи
Слидерин
Слидерин
Линдзи


Брой мнения : 381
Registration date : 07.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 6:06 pm

Линдзи се огледа стъписано.
"И как се очакваше да напише, половин пергамент на такава тема". Тя събра нещата си и излезна от кабинета.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 7:44 pm

Алекса се изненада приятно при урока на новия учител.Помсили си ,че най-сетне ще имат кадърен учител ,който да ги научи на нещо наистина важно.Записа на пергамента 5-6 изречения ,но беше сигурна ,че е запомнила най-важното.После стана и излезна от кабинета.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Ное 14, 2007 7:45 pm

Лина записа най-важното,защото повече глеаше в този странен учител.
Върнете се в началото Go down
Филч
Слидерин
Слидерин
Филч


Брой мнения : 382
Registration date : 07.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 7:00 pm

Ерик изслуша урока и после напусна кабинета.
Върнете се в началото Go down
elanor
Грифиндор
Грифиндор
elanor


Female
Брой мнения : 343
Age : 30
Любима реплика : Не те видях!!
В момента си мисля за : За много неща.....
Registration date : 18.07.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПет Ное 16, 2007 9:57 pm

Еланор изслуша внимателно урока на новият преподавател.Когато часът свърши тя тихо се измъкна навън.
Върнете се в началото Go down
Graf Taina
~навътре с нещата~
~навътре с нещата~
Graf Taina


Брой мнения : 64
Любима реплика : Nothing personel just bisnes
Registration date : 09.08.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeВто Ное 20, 2007 4:14 pm

Професора по Защита срещу черните изкуства изкуства седеше на писалището и чакаше учениците да се саберат.Когато това стана той каза-Днес ще взимаме как може да се прави огъня като оръжие или по точно като огнена топка ето така-учителя си нави левия ръкав и по лявата му ръка имаше страни белези той насочи магическата си пръчка към лявата си длан и каза –Инфлеймо-след като каза заклинанието в дланта му се образува огнена топка.Преподавателят изчака всички да я видят след което каза-Сега искам всички да се разделят по двойки и едните да правят Гардрисимо а другите Инфлеймо и така целият урок бе минал
Върнете се в началото Go down
elanor
Грифиндор
Грифиндор
elanor


Female
Брой мнения : 343
Age : 30
Любима реплика : Не те видях!!
В момента си мисля за : За много неща.....
Registration date : 18.07.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПон Ное 26, 2007 5:34 pm

Еланор седеше притеснена на последният чин.Не беше написала домашното от миналият път и се чувстваше леко виновна.Реши този час да се представи по-добре.

/извинявайте че толкова дълго време не съм писала ,но бъх наказана./
Върнете се в началото Go down
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 11:39 pm

Пелонеста изслуша с интерес урока, след което дълго се упражнява заедно с другите....
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 3:57 pm

Лина изслуша урока.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Дек 05, 2007 8:23 pm

Алекса изслуша урока. Драсна няколко изречения в тетрадката си после се опражнява с другите като се издъни на няколко пъти ,но в общи линий мина добре.
Върнете се в началото Go down
Graf Taina
~навътре с нещата~
~навътре с нещата~
Graf Taina


Брой мнения : 64
Любима реплика : Nothing personel just bisnes
Registration date : 09.08.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 10:19 pm

Когато учениците велезнаха в класната стая те видяха учителя по Защита От Черните Изкуства да седи на бюрото си с един грозен белег на дясната буза.Учителя ги погледна с страна усмивка и каза -Днес ще ви уча на ново заклинание но за ваше съжаление то е много по трудно от заклинанията които взехме.Учителя стана и отиде до прозореца след което попита класа-Чували ли сте за заклинанието Фарериъ
Учителя изчака да види дали някой ще вдигне ръка но за негово съжалиние никой не вдигна.Той въздъхна тежко и каза- това заклинание е за вечния черен огън-учителя продължи -това заклинание не може да се махне от друго заклинание освен едно и това заклинание е Блесарево затова искам от вас в този час и за домашна тренирате заклинанието Блесарево-Учителя изчака края на часа и каза-надявам се никой идиот да не опита да направи заклинанието Фарериъс защото ще съжалява много който има въпроси към мен може да ги задава след часовете в кабинета ми
Върнете се в началото Go down
elanor
Грифиндор
Грифиндор
elanor


Female
Брой мнения : 343
Age : 30
Любима реплика : Не те видях!!
В момента си мисля за : За много неща.....
Registration date : 18.07.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 2:20 pm

Еланор изслуша с любопитство урока.
Върнете се в началото Go down
i_kiss
Dancing Flames
i_kiss


Female
Брой мнения : 566
Age : 30
Местожителство : behind you
Любима реплика : Ела и ме вземи ,но внимаваи ,защото хапя!
В момента си мисля за : лЮбиМия чоВек
Registration date : 03.04.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 8:16 pm

Алекса беше много доволна от новата магия която й показа учителя. Този път се постара да запише всичко.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 3:26 pm

Лина не слушашае кой знае колко урока,беше заинтересована от белега на професора.
Върнете се в началото Go down
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeЧет Дек 13, 2007 3:31 pm

Пелонеста си записа както винаги всичко, но определено мислите й витаеха някъде....
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Graf Taina
~навътре с нещата~
~навътре с нещата~
Graf Taina


Брой мнения : 64
Любима реплика : Nothing personel just bisnes
Registration date : 09.08.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 4:45 pm

Това беше последния час по защита срещу черните изкуства.Когато учениците влезнаха в кабинета то те видяха двама човека които бяха облечени в черни роби с червени лотоси.Единия мъж децата веднага го познаха това бе техния преподавател по ЗСЧУ,а другия мъж беше нахлупил нещо като маска на главата и само челото и очите му се виждаха.
Учителя заговори с тих но излъчващ могъщество глас-Това е последният ни час преди ваканцията такаче по бързо.Учителя замахна и каза Фарериъз и от пръчката му излезе огромно черно кълбо от оън което бе по голямо от него,а фигурата до него се засмя и каза-Само си губим времето тук тези деца няма да могат да се научат на нищо щом не знаят и това просто заклинание.Учителят изгледа спътника си на кръв но неказа нищо.След като звънеца би Учителя излезе заедно със своя спътник без дори да пожелае весели празници на учениците си
Върнете се в началото Go down
elanor
Грифиндор
Грифиндор
elanor


Female
Брой мнения : 343
Age : 30
Любима реплика : Не те видях!!
В момента си мисля за : За много неща.....
Registration date : 18.07.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeПет Дек 21, 2007 5:43 pm

Еланор остана много учудена от последният час по ЗСЧИ.
Върнете се в началото Go down
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСъб Дек 22, 2007 1:55 pm

Пелонеста не знаеше какво да мисли. Явно и останалата част от класа беше доста стъписана от последния час за годината. Единственото, което успя да направи беше да надраска името на новата непозната магия, а след биенето на звънеца с ентусиазъм се присъедини към другите, които обсъждаха странния час...
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Линдзи
Слидерин
Слидерин
Линдзи


Брой мнения : 381
Registration date : 07.02.2007

Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitimeСъб Дек 22, 2007 4:30 pm

- Този май наистина му хлопа дъската.- прошепна и Линдзи, докато си прибираше празните пергаменти в чантата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Първата врата Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Първата врата   Първата врата Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Първата врата
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter/Lord of the rings :: Училище за магия и вълшебство "Хогуортс" :: Шестия етаж-
Идете на: