Harry Potter/Lord of the rings
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Harry Potter/Lord of the rings

Вие се намирате в един невероятен вълшебен свят. В този форум можете да станите ученик на най-доброто училище за магия Хогуортс, както и да се разходите в Средната земя.
 
ИндексЗбИжЗИЙГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Третия кабинет

Go down 
+16
Iowa
Мелиса Реян
Hp*GH*girl
i_kiss
Емси
Линдзи
СИСИ
Anna Valerius
Филч
Мимито
Хелда
Мелъри Грейс
Naith
Lina Launtan
Александър Хедлънд
Албa Дъмбълдорова
20 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Албa Дъмбълдорова
Lord of the forum
Lord of the forum
Албa Дъмбълдорова


Брой мнения : 2039
Age : 31
Любима реплика : За добре организирания ум смъртта е просто следващо голямо приключение.
В момента си мисля за : Краят на ваканцията!!
Registration date : 28.01.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 12:56 am

Това е третия кабинет по вълшебство.
Тук се провеждат тези часове.
Върнете се в началото Go down
https://harrypotterlord.bulgarianforum.net
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 9:52 pm

Професор Хедлънд влезе в кабинета си и се огледа.Определино мястото имаше нужда от "освежаване".Нисичкият професор Флитуик беше наредил една купчина книги,върху които стоеше докато преподаваше и сега въпросният куп беше ненужен.
-Локомотор книгите-каза Хедлънд и ги насочи към хранилището на кабинета.
После извади няколко табла от куфара си и ги постави по стените. На въпросните табла имаше обяснениея за някои по-сложни заклинания, както и изпълняването им.После с едно махване на пръчката промени цвета на самите стени - от сивкави те станаха сребристо-синкави,като на места по тях се виждаха инкрустирани различни древни и забравени заклинания.
Поразрови се още малко в куфара си и извади портрети на известни вещици и магьосници,които окачи на видно място в кабинета си,след което седна удовлетворен на стола си и зачака учениците да се появят...
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 9:59 pm

-Мога ли да вляза?-попита Лина
Върнете се в началото Go down
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 10:32 pm

Професор Хедлънд вдигна глава от книгата,която четеше и се усмихна приветливо на новодошлата:
-Разбира се,че можеш.-каза той и стана от мястото си.-Кажи какво те води насам?-попита я професорът и зачака отговор...
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 10:37 pm

-Ами дойдох да ви поздравя за добре дошъл!-усмихна се Лина-А й кога ще бъде първия урок?
Върнете се в началото Go down
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 10:48 pm

Професор Хедлънд отново се усмихна:
-Ооо,благодаря,че си направи труда да ме поздравиш.А сега да отговоря на въпроса ти-ще преподам първия урок,когато се съберат още ентусиазирани ученици като теб.Радвам се,че проявявш такъв интерес към предмета ми. Обещавам,че ще се опитам да направя часовете по Вълшебство възмажно най-интересни...
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 23, 2007 11:02 pm

-Много се радвам!Ами дано по скоро се запишат,че вече нямам търпение!-ухили се Лина и излезе от стаята.
Върнете се в началото Go down
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 7:58 pm

Такам, днес ще преподам първия урок...

Урок № 1

Въведение във Вълшебството

Професор Хедлънд се беше облегнал на бюрото си и очакваше първокурсниците да се съберат.От време на време поглеждаше ту към часовника си,ту към вратата и когато последния ученик влезе той се изправи и каза:
-Добър ден ,ученици.
Всички в един глас по навик казаха:
-Добър ден,професоре.
Мъжът се усмихна и продължи:
-Аз съм новият ви учител по вълшебство,след като моя колега професор Флитуик се пенсионира...Такам, искам да ви кажа,че държа да се отнасяте сериозно към моят предмет и към домашните към него. Имате ли някакви въпроси свързани лично с мен?
Едно момиче от Хъфълпъф плахо вдигна ръка и попита:
-А вие професоре,като професор Флитуик ли ще преподавате стъпил на куп с книги?-Целия клас избухна в смях и Хедлънд нямаше как да не се присъедини.Смеейки се той отвърна:
-Не,мила,няма да преподавам стъпил върху книгите...все си мисля,че съм пораснал достатъчно.Сега ако някой има друг въпрос да ме пита.
Всички мълчаха, а някои Слидеринци подхвърляхя иронични забележки по отношение на момичето.
-Добре,щом нямате въпроси да започваме.Искам пълна тишина докато разказвам,след като приключа задавайте въпросите си,разбрахме ли се?-Учениците кимнаха одобрително и Хедлънд продължи.- Вълшебството е в основата на магията,то й е дало началото.През тази година ще ви науча на много полезни заклинания,които е задължително да знае всеки един самоуважаващ се магьосник. Заклинанията,които познаваме днес са много и смея да твърдя,че дори не сме открили и половината от тях.Всеки би могъл да си създаде собствено заклинание стига да има необходимата дарба,както и въображение. За да има ефект едно заклинание магьосникът,който го е произнесъл трябва да има магическа пръчка и желание,защото при по-силно желание(тоест концентрация) ефектът е по-голям,а без пръчка сами знаете,че заклинанието няма ефект. Заклинанията могат да бъдат гласни и безмълвни.Засега с вас ще учим гласните заклинания,защото само напреднал магьосници,запознали се по-основно с магията могат да произанасят заклинанията наум и те да имат ефект.-Професорът спря за секунда погледна учениците,повечето от които слушаха с интерес, и продължи. -Магиите са от най-различно естество: призоваващи, отпращащи,развеселителни,защитни,нападателни,елементални(тоест магиите свързани с огъня,водата,земята,въздуха и енергията) левитационни и още много други видове. С вас днес първо ще упражним движението с ръката за по-добър ефект на магията и едно заклинание от елементалните.
Сред учениците настъпи оживление и някои започнаха да си шушукат. Едно момче от рейвънклоу вдигна ръка и попита:
-Професоре,не е ли много рано да правим каквито и да е било заклинания?
Хедлънд се усмихна невинно и отвърна:
-Щом да правите магии още на първия ден е прекалено трудна за вас,кажете.Предполагах,че ще ви е безинтересно цял час да си плямпам сухата теория, но щом го предпочитате...
-Нее,не е така-обади се една момиче от Грифиндор-моля Ви, продължете!
Хедлънд се усмихна и видя как няколко ученика погледнаха с омраза Рейвънклоуеца.
-Добре,сега нека започнем с движението с китката.Първо обяснявам после демонстрирам, най-накрая сте вие.Така първо засилвате и после махате.Ето така: Хедлънд извади магическата си пръчка направи плавно движение от дясно на ляво и после махна напред. Децата гледаха с интерес докато той им показваше.
-Сега е ваш ред,хайде.Засилвате и махвате.
Движението се повтори неколкократно и след десетия мах вече всички можеха да правят движението с китката.
-Много добре-каза Хедлънд-виждам,че си имам работа със схватливи деца.Сега да преминем на наистина интересното.Мен ако питате сухата теория не струва пред практиката...Сега отворете учебника си на страница 20.
Изведнъж двайсетина учебника започнаха да се прелистват докато стигнат до исканата страница. Професорът видя,че всеки е на въпросната страница и каза:
-Акцио водните бокали.-Пред всеки ученик имаше празна чаша.- Предполагам вече се досещате,че ще учим заклинание свързано с водата.Така,сега погледнете в учебника си и прочетете краткото резюме за магията Агуаменти...
Всички се зачетоха и след пет минути вдигнаха глави и зачакаха.
-Сега,за неразбралите, Агуаменти е заклинание,при което от пръчката на магьосника излиза струя чиста вода,може и за пиене. Много е полезна, когато сте в пустинята или някъде,където водата не е годна за пиене. Слушайте и повтаряйте след мен "Агуаменти".
След миг стаята кънтеше от ентусиазирани гласове.Повториха заклинанието няколко пъти и професора каза:
-Сега се пробвайте да напълните бокалите пред вас с вода чрез Агуаменти.Давам ви десет минути.
...След десет минути някои ученици бяха успели да напълнят бокалите си напаловина,други по-малко,а трети дори не бяха успели.
-Така,това е за днес деца,тези,които не успяха да измагьосат вода, да не се притесняват, а да се поупражняват.Сега давам ви и домашна,която очаквам да предадете до следващия петък.
Домашната ви е разказ на тема Агуаменти.Искам да ми опишете кратка случка ,в която използвате това заклинание,позволявам и измислена. Засега е това,ако имате някакви въпроси питайте,аз ще съм тук.Довиждане, до следващия петък...


Последната промяна е направена от на Съб Мар 24, 2007 8:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 8:14 pm

Илфирин влезе в кабинета и се настани на един от чиновете. По време на урока внимаваше и си записваше по-важните забележки на учителя.
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Мелъри Грейс
Грифиндор
Грифиндор
Мелъри Грейс


Female
Брой мнения : 188
Age : 30
Registration date : 21.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeНед Мар 25, 2007 1:16 am

Мел записа всичко най-важно.
Върнете се в началото Go down
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeНед Мар 25, 2007 1:17 am

Лина слушаше внимателно.Записа всичко и до най-малката подробност.След като свърши часа тя тръгна към кулата на Грифиндор.
Върнете се в началото Go down
Хелда
Рейвънклоу
Рейвънклоу
Хелда


Брой мнения : 140
Registration date : 04.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 12:20 pm

Хелда беше в стаята и се опитваше да напълни своя бокал с вода.
Тя правеше по няколко пъти магиято, но не се получаваше.
Най-накрая оспя, съда се запълни с бистра питейна вода.
Върнете се в началото Go down
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПон Мар 26, 2007 6:54 pm

Такам, последния срок за явяване в часа ми е до 28 март вечерта.След това ще има санкции.

Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Мимито
Грифиндор
Грифиндор
Мимито


Брой мнения : 92
Registration date : 07.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:07 pm

Мимито седеше и записваше по-важното от урока.
Върнете се в началото Go down
Филч
Слидерин
Слидерин
Филч


Брой мнения : 382
Registration date : 07.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 10:45 pm

Ерик седеше на първия чин и си водеше записки.
Върнете се в началото Go down
Anna Valerius
Слидерин
Слидерин
Anna Valerius


Female
Брой мнения : 68
Age : 32
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 26.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 7:02 pm

Анна седеше на последния чин слушаше внимателно записвайки почти всичко,което кажеше професора.
Върнете се в началото Go down
СИСИ
Професор по ~Мъгълознание~
Професор по ~Мъгълознание~
СИСИ


Female
Брой мнения : 123
Registration date : 26.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 5:35 pm

Сиси внимателно слушаше и си записваше бележки
Върнете се в началото Go down
Линдзи
Слидерин
Слидерин
Линдзи


Брой мнения : 381
Registration date : 07.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeЧет Мар 29, 2007 10:05 pm

Линдзи седеше и слушаше урока внимателно.
Върнете се в началото Go down
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 4:36 pm

Урок №2

Основни заклинания

Беше прекрасна пролетна утрин,всичко наоколо цъфтеше - природата се оттърсваше от дългата зима.В това чудесно време професор Хедлънд очакваше учениците да влязат във втория си час по Вълшебство.Той беше останал доволен от държанието им и очакваше с въодушевение да предаде новия урок.Децата започнаха да влизат едно по едно и накрая стаята приличаше на рояк пълен с пчели.
-Добро утро - каза с весел глас професорът.
-Добро утро професоре,- отвърнаха учениците и спряха да говорят.
-Радвам се да ви видя отново.Днес щях да ви разказвам някои,по моето скромно мнение,доста скучни и обикновени неща.Но прекрасното време навън ме разубеди и реших да ви науча на едно призоваващо,едно левитационно и едно бих казал... природно.
Децата леко се разшумяхя,но никой не каза нищо.Явно вече свикваха със необичайния начин на преподаване на професора.
-Така,миналия път ви казах,че магиите се делят на много видове.помните ли някои? (Тук искам всеки,който присъства в часа да ми ги изброи)-попита Хедлънд,давайки възможност на повечето ученици да отговорят. -Много добре,виждам,че внимавате в часовете ми.Но да си дойда на думата за заклинанията,първо започвам с призоваващото,после с левитационното и естествено за накрая оставям природното.
Учениците се настаниха удобно на чиновете си и се приготвиха да слушат.
-Всъщност дефиницията на призоваващото заклинание е много проста и логична. Чрез този тип магии призовавате разни неща.Да речем,че пишете някаква домашна,но ви трябва разноцветно мастило.За ваша жалост то е чак в другата стая,а за още по-голяма беда не можете да зарежете домашното сега,защото ще си забравите мисълта.Какво ще направите?Ами много е просто,ще се съсредоточите и ще кажете Акцио и името на предмета,в нашия случай цветното мастило.Ефектът ще е налице след секунди - при вас като по поръчка ще пристигне желаното мастило. Много практично не мислите ли?-попита Хедлънд в отговор на което учениците кимнаха утвърдително.-Акцио е най-разпространената и използвана магия за призоваване.-каза професорът и продължи-Другото заклинание както казах е левитационно.Казва се Локомотр + името на предмета.Веднага демонстрирам - каза Александър и замахна с пръчката си изричайки - Локомотор книгата "Древни заклинания"- след секунда шкафът се отвори и от там излетя една книга.Хедлънд движеше пръкчката си насам-натам при,което книгата се рееше като перце из въздуха.След една минута демонстрация той приземи книгата в ръцете си и прочете на всички:-"Древни заклинания".-учениците гледаха удивени ту професора,ту книгата.-Сега на кратко ще ви обясня какви са левитационните магии.Те са изразните средства,които показват до какъв предел един магьосник владее левитацията.Или простичко казано умението да краме предметите да летят.Бихте могли да движите различни предмети - големи,малки,но това зависи от волята и концеттрацията ви.-Професорът се усмихна и продължи оставяйки книгата на бюрото си:
-Сега опитайте вие,като за начален опит ще започнем с Акцио,а после ще преминем на Локомотор.
За миг въодушевени учениците започнаха да размахват пръчки и да викат Акцио.За тяхна изненада всички успяха да призоват това,което искаха.Някои от първия път,други след втрия,но все пак успяха. Горди от постигнатото те погледнаха професора и сякаш казваха "Давайте насам и другата магия."
-Много добре,бих казал изключително.За първи път срещам толкова надарени деца накуп.Наистина, отлично.Но още не сте пробвали Локомотор.какво чакате?!-каза Хедлънд и започна да се разхожда между чиновете и да наблюдава учениците.
С тази задача се справиха малко по-трудно,но резултатът беше налице-до края на чася оставаха петнайсет минути,но вече всички можеха да призовават и да използват Локомотр .Александър се усмихна и лекичко повиши глас, за да може да надвика превъзбудените ученици:
-Сега, обещах ви нещо и ще го изпълня-природната магия. Като цяло тези магии обхващат природата и не са кой знае колко трудни.
Заклинанието,което ще изучим днес е Орхидеус.-При тези си думи Александър вдигна пръчката си и каза:
-Орхидеус.-Само след секунди на върха на пръчката му се бяха появили няколко красиви рози.-Прекрасни са нали?-попита той и без да дочака отговор каза- За да изпълните това заклинание е нужно първо ясно да си представите цветята,които ще се появят на пръчката ви.Това е и най-важната част,не го ли направите няма да успеете да измагьосате цветя.Сега давам ви точно...-Хедлънд погледна часовника си и довърши- точно десет минути.
В миг цялата стая се изпълни с викаве "Орхидеус"...
След десет минути професора каза:
-Добре,спрете.-в миг всички млъкнаха.-Много съм доволен от вас.Тъй като ще карате свободен следващия си час по вълшебство,мисля че се пада 6 април,ще ви дам повечко домашна за по-следващия час на 13 април.Значи искам Описание на всички заклинания,които сме изучили до сега плюс кратко описание как се извършват.Това е засега.

Малко е дълъг урокът,но тъй като ме няма следващия петък се наложи да прибавя двете заклинания.

(Пожелавам ви приятна ваканция и изкарване на Великденските празници)

Пишете РП какво сте правили в часа ми като не забравяте да изброите какви видове са магиите.Срокът е до 12 април.
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 5:23 pm

Когато професорът зададе въпроса си, Наит вдигна ръка и бързо отговори: “Призоваващи, отпращащи,развеселителни, защитни, нападателни, елементални, левитационни”.
Момичето въобще не се въодушеви като разбра колко домашни имат, все пак ваканцията наближаваше....
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Lina Launtan
Una pasion
Lina Launtan


Female
Брой мнения : 1153
Age : 30
Местожителство : country-Love,city-Kiss and street-hug {}
Любима реплика : EveRy TimE I LoOk aT YoU...My HearT Is JumPinG.TeLL Me wHaT Can I Do?
В момента си мисля за : зА>> Аз просто искам да те прегръщам!
Registration date : 18.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 5:35 pm

Лина беше чула доста малко от урока,тъй като беше доста расеяна.Но когато учителя попита за видовете магий,Лина каза:
-Призоваващи, отпращащи,развеселителни, защитни, нападателни, елементарни, левитационни.
Върнете се в началото Go down
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 8:08 pm

Илфирин вдигна ръка.
- Извинете, професоре, но след като ще сме ваканция следващия петък, защо ни давате двоен урок и домашно?
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Александър Хедлънд
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър~Професор по Вълшебство~
Александър Хедлънд


Male
Брой мнения : 217
Age : 33
Местожителство : Минас Тирит
В момента си мисля за : Слидерин
Registration date : 22.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 8:50 pm

-Ами урокът се състои само от три заклинания,които са много лесни и не са кой знае какво.Пък домашната не е повече от преди, пък и ако си забелязала във всички училища има практика да дават много за домашна през ваканцията(имам предвид в реалния живот).Аки искаш виж домашната на Лина Лаунтън,такова нещо искам,нейната е за оценка И.Тъй че мисля че обема не е проблем -каза Хедлънд Very Happy


/Алба-Остава за след ваканцията, утре учениците заминават, но който може да се подготвя/
Върнете се в началото Go down
http://nowhere-land.forumsline.com/
Naith
Shadow of the moon
Shadow of the moon
Naith


Female
Брой мнения : 841
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
Любима реплика : I'm my own worst enemy...
В момента си мисля за : Утрешния ден...
Registration date : 19.02.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 9:22 pm

Наит нямаше друга възможност освен да се съгласи с учителя... Явно фактът, че се разболява, я правеше по-раздразнителна...
Оff: Явно съм се разглезила... Тука има нещо като неписано правило, че за ваканциите не могат да ни дават домашни... И е абсурдно първия ден след вакнцията да имаме контролно или някакъв друг вид изпитване...
Върнете се в началото Go down
http://nymphsplace.niceboard.com
Мелъри Грейс
Грифиндор
Грифиндор
Мелъри Грейс


Female
Брой мнения : 188
Age : 30
Registration date : 21.03.2007

Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitimeПет Мар 30, 2007 10:01 pm

Мел седна и записа най-важното.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Третия кабинет Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Третия кабинет   Третия кабинет Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Третия кабинет
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Harry Potter/Lord of the rings :: Училище за магия и вълшебство "Хогуортс" :: Втория етаж-
Идете на: